• 28/09/2022 0 Komentarze
  Odzież outdoorowa dla dzieci w okresie jesienno-zimowym

  Maluchy uwielbiają spędzać czas na zabawie na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy spacerują, bawią się piłką czy zwyczajnie korzystają z placu zabaw, szczególnie w okresie jesienno-zimowym warto zadbać o ich odpowiedni komfort.

   

  Dowiedz się więcej
 • 31/08/2022 0 Komentarze
  Jakie outdoorowe ubrania sprawdzają się u naszych dzieci?

  Maluchy uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu - czy to na spacerach, czy na beztroskiej zabawie. Aktywność na zewnątrz ma niezwykle korzystny wpływ na ich ogólny rozwój. Warto zadbać o odpowiedni komfort szkrabów, wyposażając je w specjalną odzież - dedykowaną nawet trudnym warunkom pogodowym. W okresie wiosennym oraz jesiennym, absolutnym must have jest outdoorowy ubiór przystosowany do zmiennych temperatur, a także spontanicznych opadów.

   

  Dowiedz się więcej
 • 14/07/2022 0 Komentarze
  Strój kąpielowy dla dziecka – na co zwrócić uwagę?

  Wakacje to okres, kiedy wspólnie, całą rodziną spędzamy mnóstwo czasu na beztroskiej zabawie na świeżym powietrzu. W gorące, słoneczne dni ulgę przynoszą kąpiele w naturalnych zbiornikach wodnych - nad morzem, w jeziorach czy na strzeżonych plażach nieopodal rzek.

   

  Dowiedz się więcej
 • 30/06/2022 0 Komentarze
  Odzież chroniąca przed słońcem (ubrania UV) – co to właściwie jest?

  Okres letni to czas, kiedy spędzamy mnóstwo czasu na zewnątrz, ciesząc się przyjemnym ciepłem oraz wszechobecnym słońcem. Aby jednak ustrzec siebie i swoich bliskich przed nieprzyjemnymi skutkami nadmiernej ekspozycji na promieniowanie ultrafioletowe, warto przedsięwziąć kilka czynności, które skutecznie nas osłonią przed m.in. oparzeniami słonecznymi. Poza oczywistym stosowaniem kremów z filtrami SPF warto też zastanowić się nad zakupem produktów takich jak odzież chroniąca przed słońcem.

   

  Dowiedz się więcej