...

NASZE MARKI

Oferujemy Państwu wysokojakościowe i stylowe zaopatrzenie sklepów z odzieżą i obuwiem dla dzieci. Przygotowaliśmy przeciwdeszczową odzież i obuwie dla najmłodszych. Na nasz asortyment składają się produkty takie jak: kurtki, kalosze, śniegowce oraz skórzane obuwie premium dla dzieci we wszystkich kategoriach wiekowych. Dystrybuujemy artykuły od dobrze znanych europejskich producentów cenionych w branży odzieżowej i obuwniczej.

...

Kilka słów o Playshoes

PLAYSHOES to niemiecka marka, która specjalizuje się w wytwarzaniu wodoodpornego i zimowego obuwia dla najmłodszych. Co sezon przedsiębiorstwo dostarcza kolorowe oraz stylowe kolekcje odzieży przeciwdeszczowej, dodatków i obuwia. Marka ugruntowała swoją pozycję na rynku dzięki temu, że wykonuje nieprzemakalne kurtki, śniegowce, buty do wody i kalosze dla dzieci. Produkty te są nie tylko odporne na wilgoć, ale także komfortowe w użytkowaniu.

...

...

Śniegowce, kalosze, kurtki i inne produkty marki PLAYSHOES są wytwarzane z materiałów przebadanych w Instytucie Hohenstein oraz certyfikowanych przez Oeko-Test. Kolekcje kaloszy PLAYSHOES produkowane są ręcznie z naturalnego kauczuku. Dzięki temu buty zabezpieczają stopy maluchów przed wychłodzeniem, zamoczeniem, otarciami i pęcherzami. Kalosze i śniegowce – wraz z parasolkami i spodniami z kolekcji przeciwdeszczowej PLAYSHOES – są skutecznym i kolorowym rozwiązaniem na mokry dzień!
Marka dostarcza nie tylko śniegowce, kurtki i odzież jesienno-zimową. Proponuje także kolekcje na lato, a w nich jedno- i dwuczęściowe stroje kąpielowe oraz rozmaite akcesoria plażowe. Np. kapelusze, czapki, chustki oraz buty do wody dla dzieci. Kolekcja kąpielowa jest przystosowana nie tylko do kontaktu z wodą, ale i słońcem. Odzież i buty posiadają filtr UV 50+, który skutecznie chroni dziewczynki i chłopców przed poparzeniami słonecznymi.

Dowiedz się więcej - Przejrzyj katalog - Złóż zamówienie

...

Kilka słów o Bundgaard

BUNDGAARD to duński producent obuwia dla dzieci segmentu premium. Początki marki datowane są na rok 1904. Obuwie marki BUNDGAARD jest znane, lubiane i bardzo popularne w całej Skandynawii, Niemczech, Czechach i na Słowacji. Producent dokłada wszelkich starań, aby produkowane przez niego obuwie spełniały najwyższe wymogi jakościowe. Większość kolekcji produkowana jest w Portugalii. Obuwie BUNDGAARD cechuje niebanalne wzornictwo, świetne materiały wykorzystane do produkcji, produkowane są w ekologicznej świadomości, skóry garbowane tylko roślinnie.

...

...

Asortyment marki BUNGAARD jest obszerny i zróżnicowany, i obejmuje:
  • obuwie jesienne i zimowe – w tym wyposażone w membranę AquaStop i ocieplone z naturalnej wełny i futer
  • obuwie wiosenne i letnie – w tym szeroka oferta sandałów oraz obuwia sportowego – także wyposażonego w membranę AquaStop
  • kolorowe, miękkie i elastyczne kalosze w wersjach ocieplanych wełną merino i bez
  • kapcie, sztyblety i botki

Dowiedz się więcej - Przejrzyj katalog - Złóż zamówienie

Scroll to Top