Bundgaard

Bundgaard projektuje buty dla aktywnych i ciekawskich dzieci od 1904 roku. Nasze buty mogą być używane przez cały rok i stawić czoła każdej pogodzie.
W produkcji szanujemy tradycyjne rzemiosło i używamy doskonałej jakości materiałów, aby zagwarantować najwyższy komfort w naszych butach. Bundgaard powstał w 1904 roku i jest najstarszym producentem obuwia dziecięcego w Skandynawii. Historia zaczyna się w mieście Esbjerg w zachodniej Danii, kiedy Thorvald Emil Bundgaard przejął markę obuwniczą.
Bundgaard produkował kiedyś buty do różnych celów, na przykład buty do gimnastyki. Jednak sytuacja zmieniła się po narodzinach pierwszego wnuka Thorvalda w latach dwudziestych. Postanowił poświęcić swoją produkcję butom dziecięcym, będąc pionierem w sztuce tworzenia wysokiej jakości i wygodnego obuwia dla dzieci.

...

Obuwie dla aktywnych dzieci Bundgaard

Bundgaard to duński producent obuwia dla dzieci segmentu premium. Początki marki datowane są na rok 1904. Obuwie marki Bundgaard jest znane, lubiane i bardzo popularne w całej Skandynawii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Czechach i na Słowacji. Producent dokłada wszelkich starań, aby produkowane przez niego obuwie spełniały najwyższe wymogi jakościowe. Większość kolekcji produkowana jest w Portugalii a tylko około 15% produkcji odbywa się w Azji Wschodniej /głównie kalosze/.

...

...

Obuwie Bundgaard cechuje niebanalne wzornictwo, świetne materiały wykorzystane do produkcji, produkowane są w ekologicznej świadomości a skóry garbowane są tylko roślinnie.
Futro wykorzystywane do ocieplenia obuwia Bundgaard pozyskiwane jest z szacunkiem dla zwierząt a wełna naturalna służąca również do ocieplenia obuwia pochodzi zawsze z tylniej części ciała owiec i jest „mulesing free” czyli pozyskiwana bez okrucieństwa dla zwierząt.
W Bundgaard są również kolekcje obuwia dla wegan.

...

Wizją marki Bundgaard jest widzieć dzieci w ruchu, jeżdżące na rowerze, biegające, wspinające się i skaczące. Dzieci, które śmieją się, płaczą i przekraczają granice, lepiej oswajają się ze swoimi zmysłami.
Nasze wartości skupiają się na dzieciach i ich potrzebach.
Misją marki Bundgaard jest zachęcanie dzieci do przygód i ciekawości poprzez projekty skoncentrowane na komforcie i zdolności adaptacyjnej, a głównym celem jest tworzenie butów zorientowanych wyłącznie na dzieci i ich potrzeby.

...

3 najważniejsze parametry definiujące produkty marki Bundgaard:

...

Asortyment marki Bundgaard jest obszerny i zróżnicowany, i obejmuje:

...

W produkcji szanujemy tradycyjne rzemiosło i używamy doskonałej jakości materiałów, aby zagwarantować najwyższy komfort w naszych butach. Fabryki produkujące nasze ręcznie robione kolekcje również przestrzegają norm REACH. W Bundgaard stawiamy na pierwszym miejscu dzieci i świat, w którym dorastają.
Dlatego dokonujemy świadomych wyborów dotyczących naszych produktów i produkcji:

.01

Nowe kolekcje wprowadzamy dwa razy w roku, aktualizowane o nowe kolory, sezonowe trendy i kreatywne detale, ale większość jest przenoszona z sezonu na sezon

.02

Nie przesadzamy z nadprodukcją, uważnie śledząc zamówienia.

.03

Wyściółka obuwia wytworzona ze skóry garbowanej roślinnie jest kluczowym elementem w całej naszej kolekcji, ponieważ chroni małe stopy przed kontaktem z chromem i metalami ciężkimi, które to używane są w bardzo szerokim stopniu do garbowania skór..

...

pierwsze
kroczki

toddlers

explorers

Obuwie
domowe

kalosze

Scroll to Top