Playshoes

Witamy w kolorowym świecie Playshoes!
PLAYSHOES to niemiecka marka, która specjalizuje się w produkcji funkcyjnej odzieży przeciwdeszczowej dla dzieci oraz wytwarzaniu wodoodpornego i zimowego obuwia dla najmłodszych. Co sezon przedsiębiorstwo dostarcza kolorowe oraz stylowe kolekcje kurtek, płaszczyków, spodni, kaloszy oraz akcesoriów.
Marka ugruntowała swoją pozycję na rynku dzięki temu, że wykonuje nieprzemakalne kurtki, śniegowce, parasole, buty do wody i kalosze dla dzieci. Produkty te są nie tylko odporne na wilgoć, ale także komfortowe w użytkowaniu.
Znakiem rozpoznawczym Playshoes jest możliwość łączenia poszczególnych części odzieży , kaloszy i parasoli w kolorowe komplety tworzące całość.

...

Kolekcja dla dzieci Playshoes

...

Śniegowce, kalosze, kurtki i inne produkty marki PLAYSHOES są wytwarzane z materiałów przebadanych w Instytucie Hohenstein oraz certyfikowanych przez Oeko-Test. Kolekcje kaloszy PLAYSHOES produkowane są ręcznie z naturalnego kauczuku. Dzięki temu buty są miękkie i elastyczne oraz zabezpieczają stopy maluchów przed wychłodzeniem, zamoczeniem, otarciami i pęcherzami. Kalosze i śniegowce – wraz z parasolkami i spodniami z kolekcji przeciwdeszczowej PLAYSHOES – są skutecznym i kolorowym rozwiązaniem na mokry dzień!
Na całym świecie panuje ta sama nie pisana zasada – im dziecko brudniejsze, tym szczęśliwsze.

...

Marka dostarcza nie tylko odzież przeciwdeszczową, kalosze, parasole, śniegowce, kurtki i odzież jesienno-zimową. Idąc w parze ze światowymi trendami w zakresie ochrony zdrowia marka Playshoes od kilkunastu już lat przygotowuje kolekcje strojów kąpielowych dla dzieci, dodatków takich jak kapelusiki, szorty, kąpielówki czy obuwie do wody.
Wszystkie te produkty spełniają najwyższe normy w zakresie przed promieniowaniem ultrafioletowym i są idealnym rozwiązaniem dla dzieci, które nie lubią używać kosmetyków przeciwsłonecznych. Proponowane kolekcje na lato to jedno- i dwuczęściowe stroje kąpielowe dla chłopców i dziewczynek , oraz rozmaite akcesoria plażowe, np. kapelusze, czapki, chustki oraz buty do wody dla dzieci. Kolekcja kąpielowa jest przystosowana nie tylko do kontaktu z wodą, ale i słońcem. Odzież i buty posiadają filtr UV 50+ udokumentowany certyfikatem Instytutu Hohenstein, który skutecznie chroni dziewczynki i chłopców przed poparzeniami słonecznymi. Uzupełnieniem kolekcji kąpielowych Playshoes są cieplutkie i puszyste szlafroczki, pledy i otulacze.
Filozofia PLAYSHOES opiera się na wysokim standardzie jakości, co jest szczególnie widoczne w dobrym samopoczuciu małych użytkowników.

...

Playshoes projektując swoje kolekcje używa żywych i wyraźnych kolorów takich jak widzą je dzieci. Ich świat jest pełen ekspresji i niezmiernie kolorowy, intensywne barwy wprawiają dzieci w dobry nastrój i sprzyjają ich rozwojowi.

Odzież
przeciwdeszczowa

Parasole

Obuwie

Stroje kąpielowe
z filtrem UV

...

Stroje kąpielowe z filtrem UV

Idąc w parze ze światowymi trendami w zakresie ochrony zdrowia marka Playshoes od kilkunastu już lat przygotowuje kolekcje strojów kąpielowych dla dzieci, dodatków takich jak kapelusiki, szorty, kąpielówki czy obuwie do wody.
Wszystkie te produkty spełniają najwyższe normy w zakresie przed promieniowaniem ultrafioletowym i są idealnym rozwiązaniem dla dzieci, które nie lubią używać kosmetyków przeciwsłonecznych.

Certyfikaty posiadane przez markę Playshoes:

Certyfikat UPF 50+ Instytutu Hohenstein dla odzieży z filtrem UV

Oznaczenie informujące, że do produkcji nie użyto szkodliwego PVC

Certyfikat informujący, że materiały użyte do produkcji sprawdzone zostały pod kątem występowania substancji szkodliwych

Certyfikat informujący o gwarancji bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych przeznaczonych do kontaktu ze skórą

Scroll to Top