Skinners

Skinners to buty sportowe stworzone przez czeskiego producenta. Nazwa pochodzi od anglojęzycznego słowa "skin" (skóra), a konkretnie od technologii zastosowanej w budowie butów, która pozwala na dostosowanie się cholewki do kształtu i ruchów stopy użytkownika.
Buty Skinners są połączeniem skarpet i butów i są zaprojektowane z myślą o aktywnych dzieciakach oraz osobach, które szukają wygodnych butów do różnych aktywności sportowych, takich jak bieganie, treningi fitness czy joga. Charakteryzują się one lekkością, elastycznością i odpornością na ścieranie. Dzięki temu są bardzo komfortowe i wytrzymałe.

...

W produkcji butów firma wykorzystuje specjalną technologię, która pozwala na stworzenie cholewki buta z jednego kawałka materiału. Dzięki temu buty nie mają tradycyjnej podeszwy i są bardzo lekkie i elastyczne.
Buty Skinners cieszą się dużą popularnością wśród amatorów różnych aktywności sportowych, a także osób aktywnych fizycznie na co dzień.

...

...

Skinners w swojej ofercie posiada również tradycyjne obuwie barefoot Walker.
Buty te charakteryzują się przede wszystkim bardzo cienką i elastyczną podeszwą, która pozwala stopie na pełne rozłożenie się podczas chodu, a także na swobodne dostosowanie się do różnego rodzaju podłoża.
W przeciwieństwie do tradycyjnych butów, które posiadają grube i sztywne podeszwy, buty barefoot Walker umożliwiają stopom pełne korzystanie z różnych stref nacisku, co z kolei pozwala na naturalne rozłożenie obciążenia i uniknięcie bólu stóp.

...

...

...

Misją marki Skinners jest dostarczanie dzieciom i dorosłym obuwia premium zapewniającego wygode, funkcjonalność i idealne dopasowanie dlatego tworzy produkty dopasowujące się do ciała , aktywujące każdy mięsień i ścięgno i pozwalające stopom na ruch bez ograniczeń.
To marka obuwnicza, która inspiruje każdego człowieka do życia i jak najpełniejszego doświadczenia swobody i naturalnego ruchu przez cały dzień.
Grono ekspertów współpracujących z branżą obuwniczą a także słuchających opinii od setek tysięcy klientów pracuje nad tym by wciąż ulepszać własne produkty by optymalnie służyły podczas podróży, przygód i w sporcie.

...

...

...

Skinners 2 Kids

Skinners 2 Compression

Skinners 2 Comfort

Walker

Dla kogo przeznaczone są buty SKINNERS

...

Aktywne rodziny z dziećmi

Dorośli i ich dzieci lubiące spędzać wolny czas aktywnie, regularnie wychodzący z domy na rowerowe wycieczki lub piesze wędrówki. Świadomi chęci swoich dzieci do biegania, skakania i zabawy rodzice wiedzą, że na naturalnych powierzchniach buty Skinners są lepszym wyborem dla rozwoju stopy niż obciążające, solidne buty

...

Wędrowcy / Podróżnicy

Osoby poszukujące równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, które wybierają spędzanie wolnego czasu na łonie natury, podróżując zarówno do pobliskich, jak i odległych miejsc. Odwołują się oni do Skinners jako do innowacji, która oferuje wyjątkowe wrażenia z ruchu, którymi lubią dzielić się ze swoimi przyjaciółmi.

...

Entuzjaści Fitness

Ludzi, których celem jest dobre samopoczucie we własnym ciele oraz znalezienie równowagi między dobrym samopoczuciem fizycznym i psychicznym, ćwiczeniami i zdrową dietą. Doceniają Skinners za ich zdolność dopasowywania się do ciała i postrzegają je jako sposób na doskonalenie techniki deska po desce.

Najważniejsze atuty SKINNERS

Perforowana wkładka

wyjmowana i odprowadzająca wilgoć

Lekki

i ekstremalnie kompaktowy 230 h (8.1 oz) / Para (M)

Ochronna

3-mm cienka i elastyczna podeszwa

Można prać w pralce

w cyklu delikatnym i temperaturze 30C

Wytrzymałe

średnio na 800 km /500 mil

Łatwe w zakładaniu

i bezproblemowe w zdejmowaniu

Antypoślizgowe

chropowata podeszwa poprawia przyczepność i równowagę

Scroll to Top