Spodnie przeciwdeszczowe dla dziecka Playshoes

...

NAPISANO DNIA

10 marca, 2023

AUTOR WPISU

Grzegorz Uchto

Beztroska zabawa na zewnątrz, niezależnie od warunków pogodowych, możliwa jest z zastosowaniem odpowiedniej odzieży. Dzieciaki często nie dają się przekonać, że wychodzenie na zewnątrz podczas deszczu nie jest najlepszym pomysłem – i bardzo dobrze! Któż z nas nie pamięta rozchlapywania kałuż i frajdy, z jaką wiąże się ta aktywność?

Aby taka zabawa mogła przynosić jeszcze więcej radości, warto wcześniej wyposażyć dziecko w specjalne spodnie przeciwdeszczowe. Marka Playshoes jest jednym z największych graczy na rynku odzieży outdoorowej dla najmłodszych, dlatego warto bliżej przyjrzeć się ich produktom! 

Spodnie przeciwdeszczowe dla dziecka – Playshoes 

Tym, co wyróżnia odzież marki Playshoes, jest przede wszystkim troska o komfort maluchów oraz odpowiednie zabezpieczenie ich przed czynnikami zewnętrznymi. Producent wprowadził na rynek dwa rodzaje spodni przeznaczonych dla najmłodszych – z szelkami oraz gumowymi ściągaczami w pasie. Obydwa modele doskonale sprawdzają się podczas beztroskiej zabawy w deszczowe dni na zewnątrz, czy podczas zwykłych spacerów, podróżowania do przedszkola czy na zakupy z rodzicami.

Tworzywo, z jakiego wykonane są spodnie przeciwdeszczowe dla dziecka Playshoes, to nieprzemakalna tkanina polimerowa PES, dodatkowo zabezpieczona wzmacnianymi, szczelnymi szwami. Na rynku dostępne są warianty z delikatnymi podszewkami z jerseyu, grubszego polaru oraz bez ocieplenia.

Beztroska zabawa na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych 

Poliestrowe spodnie przeciwdeszczowe dla dzieci skutecznie chronią przed przemoczeniem. Mogą być noszone zarówno samodzielnie, bezpośrednio na bieliznę, jak i na rajstopki czy dresy lub jeansy. Ich swobodny, komfortowy krój sprawia, że nawet kilka warstw ubrań pod spodem nie krępują ruchów malucha. Nadadzą się więc nie tylko na jesienne, deszczowe dni, ale też sprawdzą się podczas aktywności w śniegu! 

Spodnie Playshoes nie tylko są wodoodporne, ale też bardzo dobrze chronią przed wiatrem. Materiały polimerowe wyróżniają się doskonałymi właściwościami higrofobijnymi, co oznacza, że nie wchłaniają wilgoci i bardzo szybko wysychają. Odzież wierzchnia z poliestru sprawdzi się zwłaszcza wśród tych dzieciaków, które nie zważają zbytnio na zabrudzenia podczas zabawy na zewnątrz. Produkty Playshoes nie tylko zapewnią maluchowi doskonały komfort, ale też będą bardzo łatwe do wyczyszczenia.

Komfort cieplny zarówno w deszczowe, jesienne dni, jak i zimowe mrozy 

Outdoorowa odzież dziecięca Playshoes tworzona jest z myślą o najwyższej wygodzie maluchów w każdych warunkach pogodowych. Wszystkie modele spodni przeciwdeszczowych wyposażone są w elastyczne ściągacze, które nie tylko chronią małe nóżki przed chłodnymi powiewami powietrza, ale też skutecznie uniemożliwiają przedostawanie się wody czy śniegu.

Szczególnie w okresie zimowym, kiedy jesteśmy narażeni na niskie temperatury oraz opady śniegu, warto ubierać się nieco cieplej. Zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci sprawdza się sposób “na cebulkę”, gdzie stosujemy kilka warstw ubrań o różnej grubości materiału. Wodoodporne spodnie Playshoes są świetne również na czas zimowego szaleństwa – a zwłaszcza modele z ociepleniem polarowym lub z mięciutkiego jerseyu. 

Ponadto w ofercie produktów Playshoes dostępne są modele z gumkami w pasie oraz z szelkami, które pomagają w utrzymaniu odzieży w jednym miejscu – nawet podczas intensywnej aktywności! 

Wygodne, wodoodporne spodnie dziecięce 

Outdoorowe spodnie z szelkami Playshoes mogą być z powodzeniem noszone zarówno przez starsze, jak i najmłodsze dzieci, dzięki szerokiemu wyborowi rozmiarów. Nie istnieją żadne przeszkody, by wyroby tego typu zakładać na codzienne ubrania – np. dresowe komplety czy zwykłe jeansy.

Za wyjątkowym komfortem spodni przeciwdeszczowych poza możliwością wyboru modelu z szelkami, przemawia również to, że mogą być one wyposażone w specjalne gumki zabezpieczające na stopę. Sprawiają one, że ochronna odzież nie ściąga się z każdym ruchem, a samą gumkę można schować w buciku lub wyeksponować na zewnątrz. 

Udostępnij wpis:

Scroll to Top