...

STREFA B2B

Maluchy kochają przyrodę, place zabaw, parki i lasy. Często ciągnie je tam nawet w deszcz lub upał. Wówczas rodzice muszą uzbroić się w cierpliwość i zaopatrzyć pociechy w odpowiedni strój. Zapewne w Państwa sklepie. Warto więc dysponować adekwatnym asortymentem. Na szczęście nasza Agencja Handlowa EVENDOO dostarcza różnorodne ubranka dla chłopców i dziewczynek. Na naszą ofertę składa się odzież dziecięca outdoor marki PLAYSHOES i obuwie marki BUNDGAARD.

...

Odzież przeciwdeszczowa i kalosze, oraz stroje kąpielowe z filtrem UV

PLAYSHOES

Znaczną cześć dostępnych na stronie produktów stanowią artykuły od niemieckiej marki PLAYSHOES, której nasza Agencja Handlowa EVENDOO jest wyłącznym dystrybutorem. Oferujemy ubrania outdoor na każdą porę roku. Mamy m.in. wodoodporne buty, kalosze, kurtki i kombinezony dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Kolekcję uzupełnia odzież na lato, m.in. stroje kąpielowe, akcesoria plażowe i stylowe dodatki! Produkty powstają z wytrzymałych materiałów, które, zależnie od modelu, ochraniają przed promieniami UV lub wilgocią.

...

...

Obuwie premium dla niemowląt, dzieci i młodzieży

BUNDGAARD

Nasza Agencja Handlowa Evendoo proponuje także obuwie premium duńskiej marki BUNDGAARD skierowane do maluchów uczących się chodzić, dzieci i młodzieży. Świetna jakość premium, niebanalne wzornictwo i kolorystyka, najwyższa jakość skór i materiałów użytych do produkcji a także kolekcje obuwia z membraną AquaStop to największe atuty marki BUNDGAARD.

...

Ubranka dla dziewczynek i chłopców

...

MODA NA DESZCZOWE I SŁONECZNE DNI

Tworzymy ofertę skupiając się na jakości produktów outdoor, ale nie zapominamy także o ich warstwie wizualnej! Odzież i obuwie dla dzieci PLAYSHOES oraz BUNDGAARD cechuje się pięknymi, intensywnymi kolorami oraz ciekawymi wzorami. Wśród propozycji znajdują się modele dedykowane specjalnie dla chłopców i dziewczynek, np. buty do wody lub stroje kąpielowe, a także propozycje uniwersalne np. płaszcze przeciwdeszczowe lub kalosze!

...

WYPOSAŻENIE DLA PAŃSTWA SKLEPU

Nasza Agencja Handlowa EVENDOO proponuje zróżnicowany asortyment. Jesteśmy pewni, że te produkty doskonale wpasują się w charakter Państwa sklepu. Mamy ubrania i buty outdoor w różnych rozmiarach, fasonach i kolorach. Dzięki temu znajdą tu Państwo wszystko do swojego sklepu.
Scroll to Top