B2B Bundgaard

Witamy w B2B – panelu klienta biznesowego.

...

Agencja Handlowa EVENDOO jest oficjalnym i wyłącznym agentem sprzedaży duńskiej marki BUNDGAARD w Polsce. Jest to producent obuwia dla dzieci segmentu premium sięgający swą historią do początków XX wieku.
W swojej ofercie BUNDGAARD proponuje buciki dla dzieci rozpoczynających przygodę z chodzeniem aż do wymagających nastolatków. Szeroka oferta pierwszych bucików, sandałków, obuwia membranowego, oraz genialnie miękkich kaloszy z naturalnej gumy przekonuje coraz większą grupę odbiorców . BUNDGAARD posiada w swojej ofercie także obuwie barefoot /w tym także kalosze z gumy naturalnej/ , które zyskuje coraz większe grono zwolenników. Obuwie wykonane z najwyższej jakości roślinnie garbowanych skór i ocieplane naturalnym futrem i wełną merino zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania i trwałość.
Serdecznie zapraszamy do współpracy, do zapoznania się z prezentowanymi katalogami oraz kolekcjami obuwia. Agencja Handlowa Evendoo gwarantuje wysoką jakość obsługi, bezproblemową obsługę reklamacji oraz szeroki dostęp do wszelkich materiałów marketingowych.

...

Tutaj możesz zapoznać się z naszymi bieżącymi kolekcjami przeglądając nasze katalogi, informacje i oferty specjalne a także skorzystać z naszych banków zdjęć produktowych i lifestyle (dostępne po zalogowaniu).

Katalogi Wiosna - Lato 2024

Katalog Jesień - Zima 2024

Katalog Wiosna - Lato 2025

...

Jesteś już klientem?

Klikając w przycisk “Złóż zamówienie” masz możliwość złożenia zamówienia online (Wymaga loginu i hasła).
Wejdź do strefy klienta B2B, zapoznaj się z katalogami, ofertami specjalnymi i złóż zamówienie!
Scroll to Top