B2B Playshoes

Witamy w B2B – panelu klienta biznesowego.

...

Nasza przygoda z marką Playshoes trwa już kilkanaście lat. Playshoes to jeden z europejskich liderów w produkcji odzieży funkcyjnej, odzieży przeciwdeszczowej dla dzieci, kaloszy, parasoli, strojów kąpielowych z filtrami UV 50+ wraz z dodatkami (kąpielówki, czapeczki, kapelusze) oraz obuwia kąpielowego z filtrami UV 50+.
Przez cały ten czas staramy się zmieniać przyzwyczajenia rodziców proponując ich pociechom odzież wysokiej jakości pozwalającą na zabawę na świeżym powietrzu nawet przy deszczowej pogodzie a na słońce oferujemy bezpieczną, kolorową i wyposażoną w filtry UV 50+ odzież przeciwsłoneczną.
Od 2018 Agencja Handlowa EVENDOO jest wyłącznym dystrybutorem Playshoes na terenie Polski, Litwy, Łotwy i Estonii.
Do grona naszych stałych klientów cały czas dołączają sklepy dziecięce, specjalistyczne sklepy obuwnicze dla dzieci stacjonarne i internetowe, duże sklepy internetowe. Wszystkim naszym klientom proponujemy jasną i przejrzystą politykę współpracy, opiekę handlową , terminy płatności i system upustów, dostęp do wyprzedaży oraz absolutnie bezproblemową, błyskawiczną i zawsze pozytywną obsługę reklamacji.

...

Tutaj możesz zapoznać się z naszymi bieżącymi kolekcjami przeglądając nasze katalogi, informacje i oferty specjalne a także skorzystać z naszych banków zdjęć produktowych i lifestyle

...

Jesteś już klientem?

Klikając w przycisk “Złóż zamówienie” masz możliwość złożenia zamówienia online (Wymaga loginu i hasła).
Wejdź do strefy klienta B2B, zapoznaj się z katalogami, ofertami specjalnymi i złóż zamówienie!
Scroll to Top