Nowości

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami. Znajdą tu Państwo także zapowiedzi współprac z nowymi markami oraz informacje o naszych bestsellerach

...

Skinners startuje ze sprzedażą w Polsce

24 kwietnia, 2023

Pragniemy poinformować, że z dniem 1 marca 2023 roku zostaliśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę czeskiej marki SKINNERS. Artykuły tej marki to innowacyjne skarpetobuty dla dzieci, nastolatków i dorosłych pozwalające na używanie ich w domu i na zewnątrz. Zabawy w parku i na placu zabaw, jazda na rowerze, intensywne treningi w siłowni i klubie fitness teraz staną się przyjemniejsze dzięki innowacjom Skinners.

...

Pololo – niemiecka marka obuwia barefoot dla dzieci wkrótce na polskim rynku

30 marca, 2023

Pololo to niemiecki producent wysokiej jakości obuwia barefoot dla dzieci. Królują tutaj naturalne materiały jak skóra, wełna, bawełna organiczna. W ofercie marki Pololo każdy znajdzie coś dla siebie: są tu sneakersy z eko bawełny, kolekcje kapci z materiału Recy-Tex ocieplane bawełną organiczną, skórzane balerinki i sandały oraz trzewiczki na pierwsze kroczki, obszerną gamę obuwia zimowego. Marka Pololo ma szczególne podejście do ekologii – tekstylne kapcie i sneakersy wykonane są z materiału Recy – Tex czyli z recyklingowanych materiałów tekstylnych. W ofercie również kolekcja obuwia których wierzchnia część została wyprodukowana z plastików zalegających w morzach i oceanach.

Scroll to Top